Budete stavět plot?


Postavit dm je samo o sobě náročné. Kdo staví dům na zelené louce, nemá zahradu ale jen pozemek, který čeká na úpravy. Většina lidí začíná se zemními pracemi právě na jaře, protože jde ideální čas – už nemrzne, takže se dá s půdou pracovat, a bývá celkem sucho, takže se nebudete brodit v bahně po kolena a taky bude mít smysl něco dělat, protože to bude vidět. V bahně se prostě pracovat na zahradě nedá.

kovový plot

Abyste stihli do léta vybudovat klidně i bazén, musíte začít s pracemi už teď. Je vhodná doba na to abyste si udělali náčrt toho jak by mohla vaše zahrada vypadat. Někdo chce i bazén, někomu stačí terasa či pergola a nějaké záhonky na květiny a zeleninu. Můžete vysázet některé stromky, pokud chcete, a pomalu si udělejte návrh záhonů. Pokud chcete pěstovat květiny a zeleninu, už si zasejte do kelímků semínka a vybírejte si květiny. Pozor na to, ne každý druh se snese s jinými, a někdy by se mohlo stát, že dáte na záhon vedle sebe něco co vedle sebe být nemůže a neporoste vám tam nic.

Abyste si mohli začít budovat zahradu, měli byste si jako první udělat plot. Ten oceníte nejen kvůli tomu abyste měli oddělení majetek od ostatních, ale možná jste chtěli i více soukromí. A s tím vám může právě moct vhodně zvolený plot.

betonový plot

Při výběru plotu mnoho lidí dnů na to jak mají postavený dům. Většina lidí si vybírá betonový plot, který je neprůhledný a který není třeba nijak zvlášť udržovat. My vám můžeme nainstalovat jakýkoliv plot z naší nabídky. Samozřejmostí je možnost instalace brány nebo branky. Jistě vás zajímá cena betonového plotu. Ta je individuální a odvíjí se od vybraného typu plotu, délky a prací. Cena bude vždy vyšší pokud je nutné udělat nové základy a zlikvidovat případně starý plot.

Ozvěte se nám a my vám spočítáme cenu za váš nový plot, který může ještě letos na jaře zdobit i váš pozemek.