Chcete vytvořit domov? U nás jste správně!

místo, kde bydlíte, nemusí být domovem. Mnoho lidí si neumí z byt nebo domu domov vytvořit. Mnoho lidí ani nemá jasnou představu o tom, jak b měl jejich domov vypadat. Neví, jaké materiály kam zvolit, neví si rady s rozložením zásuvek a vypínačů, neví kam umístit schody, zkrátka vytvoření domova není nic jednoduchého. S tím vším vám může pomoct bytový design Bydesign. Nejde jen o to, kam pověsit obraz, ale jde o celkové rozvržení místností, a hlavně funkčních prvků, jako jsou právě rozvody elektřiny, vody, plynu, a další záležitosti, které doma chcete určitě mít i vy.

architekti při práci

Bez architekta to nejde
Design je jedna věc, ale funkce, dodržení vyhlášek, norem a výběr vhodných materiálů je věc druhá. U nás máte jistotu, že bez architekta nedojde k umístění ani jedné zásuvky.

Společně s vámi probereme všechny potřeby a přání, a na základě toho vytvoříme několik návrhů designů. Nezáleží na tom, za chcete navrhnout kompletní celý interiér, nebo třeba jen dětský pokoj. Vždy se snažíme o maximální využití prostoru a o jeho funkčnost. Interiér vidíme jako celek, a proto se vždy snažíme návrhy tvořit tak, aby se prvky vzájemně nerušily. První schůzka je vždy bezplatná.

Po první schůzce si zaměříme vaše prostory, a následně zpracujeme návrhy dispozicí.

návrh dispozice

Návrhy s vámi projdeme, a máte zde ještě prostor pro různé úpravy. Poté případné připomínky a změny přeneseme do návrhu, a pokud všechno odsouhlasíte, vyhotovíme výkresy, které pro svou práci potřebují řemeslníci – elektrikář, plynař, instalatér i výrobci nábytku. Jde nám o to, aby všechno přesně zapadalo do sebe.

Chcete nábytek na míru? Spolupracujeme s mnoha výrobci po celé republice, kteří vám navrhnou nábytek a zpracují vám nezávazné cenové nabídky. Z nich si potom vyberete, a následně mohou začít práce na vašem novém domově. Vytvoříme váš domov od A po Z. Hledáte inspiraci? Na našem webu najdete mnoho hotových projektů, kterými se můžete inspirovat i vy.