Co ženám u mužů neprojde?

Bez ženského pohlaví, by si jen málokterý muž dovedl představit život na naší planetě. Každý muž potřebuje mít po svém boku ženu, která ho bude milovat a chovat se tak, aby z ní jednou nezešílel. Existuje totiž řada věcí, které muži ženám nebudou tolerovat a v žádném případě je nestrpí.
schovaní pod bundou

▪        UMĚLÁ KRÁSA

Mužům se samozřejmě líbí, pokud je žena upravená, nalíčená a vypadá jako anděl. Ovšem všeho moc škodí, a to platí v případě, že se líčit neumí. Levný make-up a malé zkušenosti s tím, jak ho nanášet, prokoukne i muž, který má po  boku ženu, co vypadá jako strašidlo.

▪        INFANTILNOST

Bývá pravidlem, že muži dospívají později a když se tak už stane, chtějí mít vedle sebe zralou a zkušenou ženu, ne nevyspělé děvčátko. Žádnému muži se nebude nikdy zamlouvat starat se o partnerku, která se chová jako dítě ve všech případech. To není nic pro nich!

▪        POVELY A ZÁKAZY

Věčně obávaná vlastnost, kterou jsou některé ženy typické. Zakazovat muži aktivity nebo jeho koníčky, udělovat pokyny k tomu, co má kdy dělat a samozřejmě jak – to by bylo moc i na koně. Muži potřebují kousek volnosti a nikdy nebudou dávat přednost životu takzvaně „na vodítku“.
žena na zádech muže

▪        NÁLADY

I když jsou ženy známé tím, že dokážou změnit náladu z vteřiny na vteřinu, jen málokdo by v takovém stresu chtěl žít celý život. Pokud tedy ženy neumějí ovládat jejich změny nálad a nevysvětlitelné chování, které mnohdy přivádí muže do stavu šílenství, zajisté s nimi nebudou ztrácet jejich čas. Všechno má totiž své hranice.
Je mnoho věcí, které mužům na ženách vadí a je ještě více situací, kdy si říkají, že to s nimi už neustojí. Je však důležité hledět vždy na problém se širšího úhlu. Pokud jsou to pouze nešvary, které má každý člověk, dá se s tím pracovat. Problém nastává až v případě, kdy je žena s její povahou a osobností natolik nezvladatelná, že vám to ničí celý váš život.