Hračky na provázku pořád vedou

Všechny děti nejen milují, ale i potřebují mít kolem sebe předměty, se kterými by si mohly hrát. Obzvláště ty malé, vyhledávají pořád nové aktivity a měly by mít dostatek hraček po ruce k tomu, aby byly spokojené.

Jistě si pamatujete na vaše dětství, kdy jste jako mnoho dalších dětí kolem vás zbožňovali ten pocit, že si vaši hračku můžete táhnout za sebou na provázku. Sortiment tahacích hraček se postupem času ještě znásobil a v současnosti můžete natrefit na různé typy, které jsou proslulé a nesmírně oblíbené pro všechny nejmenší.
dřevěné autíčko

Pro děti od jednoho roku

Nejvíce si s nimi pochopitelně vyhrají děti, které už zvládají udělat první krůčky bez opory, kterou zpočátku tolik vyhledávají. Je to opravdová radost nejen pro děti, ale i pro rodiče vidět, jak jedna hračka dovede vykouzlit úsměv na tváři už jenom díky tomu, že má provázek a kolečka na kterých se může pohybovat.

Potěšte vaše nejmenší dítě tím, že mu jednu takovou vyberete a budete s nadšením sledovat, jak si hraní s ní užívá naplno. V sortimentu českých dřevěných výrobků narazíte i na takové, které z dob vašeho dětství neznáte. Různé zvukové, ale i pohybové provedení – zážitek a potěšení z tohoto předmětu na hraní přivede k dokonalosti.

Rozhlédněte se proto v nabídce všech dostupných a uvidíte, že minimálně jedna vám padne do oka.
hračky s provázkem

Skvělá i na procházku ven

Výhodou tahací hračky je nepopíratelně i to, že ji dítě nemusí držet v ruce a tím pádem ho nebude nijak omezovat. Provázek je dostatečně dlouhý na to, aby mělo i vaše dítě dostatek prostoru kolem sebe a mohlo si tak s tímto typem hračky hrát i venku na procházce. Nezapomeňte si však vybrat pro tento typ hraní i rovný a nenáročný terén, po kterém se bude pohybovat bez nejmenších potíží.

Udělejte si i vy hraní venku ještě zábavnější, a to tím způsobem, že si ven vezmete i jiný předmět než jenom kočárek pro panenky nebo nějaké autíčko.