Jak rychle vydělat peníze.

Prodejte staré nebo odložené věci

 • Jedna z nejjednodušších, ale stále nejběžnějších možností je prodat nějakou starou nebo odhozenou věc, nejčastěji to bývá staré sportovní náčiní, stará elektronika, ale můžou to být i šperky, CD, DVD, knížky a mnoho dalších. Můžete zkusit prodat úplně cokoliv, můžete začít u vašich známých, jestli něco, co nabízíte nepotřebují a také můžete zkusit bazary a služby typu Aukro, kde prodáte skutečně cokoliv. Očekávejte, že vysokou hodnotu si i po dlouhé době zachová především elektronika.

 řez trávníku

Vydělávejte online

V dnešní době je již poměrně běžný koníček si přivydělávat na internetu. Co takhle nechat si platit za to, v čem jste dobří?
Například:

 1. Jsem dobrý programátor, můžu inzerovat své služby na příslušných stránkách a přijít k zisku.
 2. Jsem dobrý grafik, můžu nabízet lidem co znám nebo na inzerčních stránkách své služby a něco málo si vydělat.
 3. Nebo jen dobře píši, vařím, maluji, zpívám a chci se podělit s ostatními. Možnostem se meze nekladou!

 

Darujte

Darování obnovitelných tělesných zdrojů je rychlý a ověřený způsob, jak přijít rychle k nějakým penězům.

 • Darujte krevní plazmu
 • Pokud máte zdravé a chemicky neošetřené vlasy, toto by mohl být váš způsob! Za vlasy totiž obvykle dostanete 2000 Kč. Ale až 25 000 Kč za vlasy v délce 80 cm. Čím delší vlasy jsou, tím větší mají cenu.
 • Darujte sperma, tak si můžete měsíčně vydělat i několik tisíc korun!

 papírové dolarovky

Zvažte pomocné práce

 • Můžete nabízet práce na zahradě vašim známým nebo mytí automobilů přes agenturu zaměřenou právě na pomocné práce. Možností je daleko víc jako např. stavební a stěhovací práce, základní kancelářské úkony, apod.
 • Zkuste hlídání dětí sousedům, můžete si přijít na slušné peníze. Další možností je venčení psů za peníze, majitelé psů jsou totiž často v práci a poté již nemají čas a chuť venčit. Cokoliv z výše jmenovaných můžete inzerovat i na internetu.
 • Pokud máte vlastní auto a řízení vás baví, můžete zkusit stát se soukromým taxikářem pracujícím například pro společnost Uber. Registrace do systému může zabrat nějaký čas, ale rozhodně se vyplatí.

 

Na závěr

 • Na závěr si zapamatujte, že všechny internetové stránky slibující rychlé peníze jsou jednoduše podvodné. Pokud peníze opravdu potřebujete nutně, tak si zkuste půjčit od známého nebo od rodiny. Úvěry byste měli brát až jako poslední možnost, úroky bývají vysoké a často se zaručujete i fyzickým majetkem, o který v případě, že nestihnete splácet včas, můžete velmi jednoduše přijít.

 
Hodně štěstí s vaším vyděláváním!