Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná

Pro šikovné ruce

Přivýdělek je dnes běžnou součástí našeho života a nejeden z nás tak přispěje větší či menší částkou do rodinného rozpočtu. A ruku na srdce, komu by se nehodila nějaká ta koruna navíc a pokud máme trošku šikovné ruce a nebojíme se nových výzev, nabízí se nám možnost využít nabídky ručních prací, které navíc můžete vykonávat v pohodlí svého domova. Jednou z firem, která nabízí tuto možnost je i společnost Selvintech, s.r.o. Ručně vyráběné věci se setkávají stále s větší oblibou, a to nejen v Čechách, ale i za hranicemi.
hledání peněz

Společnost se zabývá nejen výrobou vánočních dekorací, ale i jiných drobností, kterými se dají obdarovat naši blízcí. Výrobky jsou zhotovovány ručně a jejich cena je příznivá, na kvalitě to však rozhodně neubírá. Z materiálu se používají korálky a drát. Mezi největší sortiment patří vánoční dekorace, ale lze vyhovět i konkrétnímu přání zákazníka a vyrobit ozdobu či dekoraci tzv. na míru, lze připojit i logo zákazníka. Hlavní prioritou společnosti jsou spokojení zákazníci a kvalitní zboží. Každý kousek projde kontrolou a budoucímu kupujícímu se tak dostane výrobek prvotřídní kvality. Veškerou nabídku je možné nejen shlédnout na e-shopu, ale rovnou objednat.

Pokud se rozhodnete pro práci pro společnost Selvintech, určitě se obejdete bez větších prostor, veškerý materiál firma dodá a konečný produkt odkoupí. Firma vše potřebné zašle na vaši adresu včetně ukázky hotového výrobku a postupu. Na výrobu nejsou žádné lhůty a propláceny jsou celé zhotovené sady.
s prázdnými kapsami

Přivýdělek po celý rok

Ti z vás, kdo se rádi zabývají ručními práce a jsou tvořiví, tento způsob přivýdělku jistě přivítají a navíc, práce se dá vykonávat po celý rok. Začátky sice mohou být krušnější, ale věřte, vše je jen o cviku. A pokud si chcete zkrátit dlouhý večer a zahnat nudu, není lepší řešení , než vzít do ruky drátek, korálky a vidět, jak se vám pod rukama rodí něco krásného. A navíc, práce se může stát i vaším koníčkem.