K těžbě bitcoinu potřebujete výkonný asic miner

Slyšeli jste ledacos o bitcoinu a láká vás jeho těžba? Není divu, o bitcoinu se v posledním roce média velmi rozmluvila a vychvalují ho do nebe jako chytrou investici k uložení peněz. Mnoho lidí tak přemýšlí nad tím, jak by se k takové virtuální měně mohli dostat.
zlatá kryptoměna
Existuje hned několik způsobů, jak je možné to udělat. Ovšem pokud vás neláká klasická směna ve směnárnách anebo nákup virtuálních peněz na burze, tak vám nezbývá nic jiného, než se do takové těžby pustit vlastnoručně. V první řadě byste si ovšem měli svůj budoucí podnik dobře spočítat a ujistit se o tom, zda se vám taková těžba skutečně vyplatí. Zatímco na počátcích těžby bitcoinu jste si vystačili s obyčejným procesorem, později už bylo třeba několika výkonných grafických karet, a nyní se neobejdete bez specializovaného zařízení, asic mineru
, které je opravdu velmi výkonné, a tomu odpovídá rovněž i jeho cena.
kryptoměna měny 543
Takové zařízení si můžete pohodlně zakoupit i v českém elektronickém obchodě, který se na dodávky hardwaru a komponent nezbytných k těžbě kryptoměn specializuje. Najdete zde vše potřebné k těžbě virtuálních peněz v té nejlepší kvalitě, získáte zde dobrou záruku a možnost platby v korunách. Zároveň si zde můžete sjednat pomoc se sestavením konkrétních zařízení.
komunikace 25
Nicméně nejprve si vždy dobře rozmyslete, jakou konkrétní měnu chcete těžit a dobře si spočítejte, zda se vám to vyplatí. S tím vám pomůže speciální kalkulačka pro danou zvolenou kryptoměnu, kterou naleznete na internetu hned v několika provedeních. Když do ní zadáte výkon vašeho těžebního zařízení, cenu jeho pořízení, cenu elektřiny, obtížnost získání měny, odměnu za vytěžení bloku a aktuální kurz měny, tak se rychle dozvíte, zda se vám taková těžba vůbec vyplatí. Každopádně, jakmile si jednou odpovídající zařízení pořídíte, pak byste měli pružně reagovat na aktuální změny a nebát se modernizace svého těžebního zařízení.