Kuchyně – srdce bytu


Mít kuchyni, která člověku po všech stránkách vyhovuje, není samozřejmost. Spousta lidí má doma linku, která jim tak úplně nevyhovuje, ale mají obavy z toho nechat si udělat novou. Některé byty jsou atypické a je jasné že atypická linka bude trochu dražší než ta běžná. Jenže když budete hodiny trávit vařením v nevyhovující lince, bude pro vás všechen čas strávený vařením otrava. A to je škoda, protože nám pod rukama mohou vznikat vynikající jídla, kterými potěšíme celou svou rodinu.

světlá kuchyně

Opravdu dobrá linka by měla být tak akorát vysoká, aby člověk nemusel při práci stát na stoličce, ale také aby se příliš nehrbil. Dobrá linka má dostatek skříněk, kvalitní kování a úchyty a také má moderní spotřebiče, které vám usnadní spoustu práce. Někteří lidé nemají problém s tím pořídit si kuchyni z předem hotových skříněk, protože jim bude rozměrově pasovat. Jestli ale potřebujete využít každý centimetr místa protože máte malý byt, budete si muset nejspíš pořídit kuchyni na míru. Jedině tak se opravdu může využít celý prostor na maximum.

Jestli hledáte někoho kdo vyrábí kuchyně na míru – fotogalerie na našem webu vám může pomoct se rozhodnout. Vyrábíme běžné linky, ale i atypické tvary. Běžná je obyčejná linka do písmene I, ale běžně děláme i do písmene L a U. Nebojíme se klasiky, ale ani nadčasové provence. Vyrobíme vám i linku která odpovídá nejmodernějším trendům v bydlení.

moderní kuchyně

Společně si projdeme vaše představy a požadavky a na základě místnosti, kam má být linka umístěna, vytvoříme návrh. Linka se musí předem zaměřit, takže je nutné si včas vyřešit stavební část. Mějte proto hotové odpady, vodu, plyn, elektřinu a omítky. Pokud se vám bude návrh líbit, můžeme se pustit do práce. Ideální je mít vybrané i spotřebiče, abyste na ně potom nemuseli čekat. Společně pro vás vytvoříte kuchyni snů.