Marmeláda z višní se hodí kamkoliv

Při slově marmeláda si asi každý v nás vzpomene na dětství a letní měsíce, které jsme trávili u babiček. V létě je čas sběru různého ovoce, které se následně zpracovává, a samozřejmě ve velkém ujídá. Čerstvě sklizené ovoce z vlastní zahrádky je vynikající záležitost. Ovoce má nezastupitelnou roli v kuchyni, a dá se využít mnoha způsoby. Kdo by neznal palačinky nebo lívance s marmeládou nebo džemem? Višňová marmeláda z naší produkce je skvělou volbou pro palačinky, i pro ujídání jen tak po lžičkách. Je totiž vynikající.

višně na prkénku

Višně sice nejsou tak oblíbené jako třešně, protože mají specifikou chuť, a někomu mohou připadat kyselé. Když ale ochutnáte naši marmeládu z višní, ani nepoznáte, že to višně jsou. Tahle marmeláda je vyrobená pouze z višní, jablečného koncentrátu a želírovacích složek. Díky tomu má marmeláda sytou chuť bez zbytečných ochucovadel, která v poctivém výrobku nemají co dělat.

Je BIO
Snažíme se, aby naše výrobky byly v BIO kvalitě. I tato marmeláda je BIO. Po rozdělání nejspíše dlouho otevřená nevydrží, ale udržujte ji v lednici až do poslední lžičky.

hromada višní

Hodí se kamkoliv. Pokud pečete klasické české buchty, zkuste do nich dát právě tuto marmeládu, jen se po nich zapráší. Skvělá bude jen tak na chleba, na promazání dortu, skvěle bude chutnat i ve vánočním cukroví. Použít ji můžete zkrátka kamkoliv, kam vás napadne. Marmelády mají široké využití, a byl by škoda nevyzkoušet naše BIO marmelády, kde nenajdete ani zrnko přidaného cukru. Proč přidávat cukr do šťavnatého ovoce plného lahodné chuti? U nás najdete jen kvalitní výrobky, na kterých si dáváme záležet.
Zajímavost – víte, kolik gramů višní najdete v jedné skleničce? Přesně 113.
A těch 113 gramů je tak akorát na pár palačinek. Vychutnejte si jedinečnou marmeládu vyrobenou s láskou ze zralých višní. Nemusíte višně? Najdete u nás i další marmelády, které jsou rovněž BIO a bez zbytečných cukrů.