Máte skutečně nízkou bonitu, anebo je to klam?

Možná i vy patříte k těm, které neustále tlačí potřeba peněz, které nemáte e kde vzít. A není to tím, že máte dluhy, ale tím, že máte příliš nízký plat. Tedy alespoň podle bankovních úředníků. Ale je to tak i ve skutečnosti?
Získat půjčku je v současnosti téměř nadlidský úkol. Asi jen málokdo si něco podobného dokáže barvitě představit, dokud to sám neprožije na vlastní kůži. Zatímco všudypřítomné reklamní poutače v lidech vzbuzují dojem, že získat peníze navíc je to nejsnazší, co může být, realita v bankovních domech je zcela odlišná. Nic není těžšího, než prokázat dostatečnou bonitu a proplout beze ztrát všemi dalšími nástrahami.mince na šňůře, kolíčky na prádlo
Pakliže jste si zprvu byli jistí tím, že na peníze máte nárok, neboť nemáte žádný zápis v registru, ani jiné finanční trable jako jsou nesplacené dluhy, a tak podobně, možná budete nakonec překvapeni tím, že váš plat, který vám doposud plně postačoval, je podle mínění posuzovatelů z finančních institucí příliš nízký.
Podobné těžkosti potkávají především podnikatele, lidi s rodinami s malými dětmi a rodiny, kde je jeden z rodičů na rodičovské dovolené. Čím to je? Jednoduše tím, že banky vaše příjmy vždy automaticky sníží (třeba tím, že vám uznají jen jejich část), a výdaje naopak uměle navýší. Takže nedostatečná bonita je už jen přirozeným vyústěním podobně přísných nároků.drobné mince v zavařovacích sklenicích
Dá se na takovou situaci nějak vyzrát? Jistě, že dá!
Třeba tak, že pro půjčku nepůjdete do banky, ale jinam, kde budou mnohem více vstřícní. V nebankovní společnosti na vás možná nečeká ta nejnižší úroková míra, ale za to zde dostanete hypotéku bez doložení příjmů https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, která se vám v podobné situaci bude hodit mnohem víc.
Podstatné je na ní především to, že si dokáže poradit i s nižší bonitou!
Pokud je vaše situace opravdu riziková, tak vám ani zde peníze nikdo nepůjčí. Ale pokud je vaše bonita nízká pouze zdánlivě, můžete úvěr získat.