Moderní novostavby pro všechny

Kdo se rozhodne bydlet ve svém domě má dvě možnosti – rekonstruovat starší stavbu a nebo si postavit novostavbu. Pokud nejste milovník historie a vyloženě nenatrefíte na skvost, který se z historického hlediska vypraví opravovat, pak raději zvolte novostavbu. Odpadnou vám starosti se skrytými vadami, které se objeví až během započetí prací. Stavíte na čisté půdě, a nejste ničím a nikým omezováni.

nový dům

Jdete do toho?
Pokud jste se rozhodli, že si necháte postavit dům, nespíš hledáte možnosti, jak stavbu realizovat. Někdo si dům zvládne postavit, ale celá řada lidí raději stavební práce svěří specializované firmě, která má nejen personální vybavení, ale především stavební materiál ihned k dispozici. My stavíme nízkoenergetické domy Eerdomy
na klíč, a můžete si vybrat mezi dřevostavbou a zděným domem. Naše domy jsou moderní a s nízkými náklady na provoz. Každý dům od nás má v základním vybavení solární panely a tepelné čerpadlo, díky čemuž ušetříte nejen za elektřinu, ale i za topení.

Jaký dům si vybrat?
Chcete mít bungalov, který splňuje požadavky na designový domov? Existuje celá řada důvodů, proč si vybrat právě bungalov. Lidé jej mají rádi, protože je to přízemní dům s dostatečnou plochou pro komfortní bydlení. Žádné schody a všechno máte pěkné po ruce. U nás najdete několik projektů, které jsme pro svoje klienty připravili. Z nich si můžete vybrat dům, který vás nejvíce osloví. Pokud se vám žádný líbit nebude, není problém pro vás připravit dům podle individuálního projektu.

dům u řeky

Stavíme sny
Stavíme domy na klíč, a vy se ohledně stavby nemusíte o nic starat. Dodáváme klientům hotové domy připravené k nastěhování. Je třeba si dodat kuchyňskou linku, jinak je všechno hotové. Veškeré vybavení je ve standardní kvalitě, ale není problém cokoliv vyměnit za dražší variantu s doplatkem, pokud si to budete přát.