Na hubnutí musíte jít od lesa!


Pokud máte hubnout, tak hubněte chytře! Nenechte se zlákat pozlátkem laciných triků, které někdo vymyslel a pověsil na internet dost možná jen proto, aby si z vás vystřelil. Pokud se opravdu chcete pustit do nějaké diety, tak si vyberte takovou, která staví na vědeckých faktech. A když za ní ještě ke všemu budou stát lékaři a celá řada lidí, kteří ji již s úspěchem vyzkoušeli, tak nešlápnete vedle.
Skvělou volbou pro vás může být například ketonová dieta. Ta vás zaručeně dovede k úspěchu, protože staví na přirozených fyziologických procesech lidského těla, takže moc dobře ví, jak to zařídit, abyste spalovali tuky jako o závod a vaše svalová tkáň zůstala nedotčená.

mrkev

A to je přesně to, co potřebujete k úspěchu. Většina běžných diet funguje jednoduše na hladovění. Jakmile tělo nemá co spalovat, sáhne do svých rezerv – tímto způsobem se ovšem zbavíte nejen svých tukových polštářů, ale také své svalové hmoty a v tom je právě ta potíž. Jakmile se vrátíte k běžnému jídelníčku, tak vám budou chybět svaly, které by spalovaly přijatou energii, a ta se začne usazovat ve formě tuku, takže co nevidět máte své kilogramy zase zpátky, a tomuto zpětnému chodu se přezdívá jojo efekt, který je postrachem všech lidí, kteří se snaží zhubnout.

smoothie

S ketonovou dietou vám naštěstí něco podobného nehrozí. Právě proto, že stravování bohaté na bílkoviny ušetří vaši svalovou hmotu, která bude připravena na práci po ukončení probíhající diety. A to i v situaci, kdy nejste velkými vyznavači sportu. K tomu, abyste se denně dostatečně hýbali, stačí zařadit do denního harmonogramu rychlou chůzi anebo nějaký ten výšlap do schodů namísto výtahu. Rozhodně však nemusíte den co den běhat po parku jako zajíci, abyste si svou novou krásnou figuru udrželi.
Jak je tedy vidět, když se chcete líbit, nemusíte zkoušet jednu dietu za druhou – stačí vsadit rovnou na tu pravou!