Perfektní řešení pro váš domov

Trh je možná nasycen velkým množstvím produktů, ale vám se nedaří najít to, co potřebujete a co by se vám hodilo do již vytvořeného interiéru? Je přirozené, že se s časem mění potřeby, a tak se doma snažíme obměňovat prvky nebo je přidávat podle aktuálních potřeb. Když ovšem nestačí jít do obchodního domu s nábytkem, musí přijít na řadu originální řešení. Skříně na míru Praha jsou přesně takovým řešením, protože my se zabýváme výrobou vestavěných skříních přesně podle představ klienta. Využíváme jen ty materiály, u kterých máme jistotu nejvyšší kvality – takže můžeme zaručit dlouhou životnost skříně a s ní také vaši spokojenost. Dáváme si záležet i na nejmenších detailech, protože jsou zkrátka skutečně důležité.

Moderní přesíňová skříň

Jsme společnost STEN, která se svým řemeslem zabývá již řadu let, během kterých jsme nasbírali cenné zkušenosti, a můžeme tak poradit jak vhodně nakonfigurovat jednotlivé prvky, případně navrhnout individuální řešení pro atypické prostory. Abyste si mohli vše bez problému představit, začneme 3D návrhem, který budeme společně postupně upravovat k vaší plné spokojenosti. K tomuto začátku patří samozřejmě i vytvoření rozpočtu, přičemž kalkulaci provedeme na základě vašich požadavků a možností.

Praktická šatna

Pro lepší představu naší práce si můžete prohlédnout fotogalerii, kde naleznete námi realizované projekty. Zároveň nabízíme k prohlédnutí deset nejoblíbenějších modelů, které lze samozřejmě modifikovat, a také deset TOP materiálů. Za svou práci ručíme nejen kvůli dlouholetým zkušenostem, ale také díky odborným pracovníkům, kteří skříň nejen vyrobí, ale také ji k vám přijedou namontovat. A co když nepotřebujete jen vestavěnou skříň, ale hodil by se vám i jiný nábytek na míru? Zabýváme se mimo jiné také výrobou šaten, knihoven, nočních stolků a své služby můžeme nabídnout i v případě nábytku do kuchyně či předsíně.