Sama sobě šéfem

Je pravdou, že nadváhu nebo obezitu řeší více ženy, než mužská populace. Možná jsme příliš ovlivněny módními časopisy, modelkami a také samozřejmě nabídkou pěkných hadříků. Přece jenom v menších velikostech je daleko větší výběr. Jenomže problém je, že naše touha po sladkém, šlehačkovém poháru, výborné zmrzlině nebo snad tak nádherně vypadajícím hamburgeru, je zkrátka nezkrotná. Chuťové pohárky dostaly pokyn a všechny naše plány jsou pryč. Nikdo ovšem není takový mistr v oboru výmluv jako právě ženy. A nejen, že si najdou výmluvy, ale ještě je umí velice dobře zdůvodnit. Pokud ovšem se nestaneme tvrdou šéfkou, která ví, co chce a jde si za tím, tak tento boj budeme svádět neustále. Dobrá zpráva je, že všechno jde, když se ovšem chce.

proces hubnutí

Nedostatek bílkovin neprospívá

Většinou se chutě dají ovlivnit tím, že máme dobře sestavený jídelníček a to tak, aby konzumace potravin byla taková, že nám vydrží vyrovnaná hladina glykémie až do následujícího chodu. Poté je skutečně dobré pouvažovat o pravidelné stravě, která je naprostým přínosem v redukci samotné váhy. Strava by měla obsahovat dostatek bílkovin, jelikož kalorie z nich dokážou nejvíce zasytit. Pokud někdo trpí nadváhou, pak může pouvažovat ještě o ověřeném přípravku s názvem Sibutramine, který je dostatečnou silnou pomocnou oporou. Není náhradou za jakékoliv jídlo, proto je dobré mít dobře nastavené stravovací návyky společně se zdravým složením potravy.

brokolice

Co se vyplatí zařadit do našeho jídelníčku?
Pokud chceme získat bílkoviny ze stravy, tak rozhodně dostatek libového masa kdy nejlepší je kuře nebo krůta. Pokud dáme přednost vepřovému, tak musíme vybírat pěknou panenku, kýtu nebo plec, ani kotleta není špatná volba. Hovězí se sice dříve hodně preferovalo, ale tady by bylo lepší se zaměřit například na roštěnou nebo samozřejmě nejdražší svíčkovou. Dále ryby, mléčné výrobky, vejce, luštěniny, tofu, tempeh. Přesto je třeba dávat i u těchto výrobků pozor na jejich složení, ne vždy totiž odpovídá tomu, co bychom zrovna potřebovali.