Služby virtuální kanceláře, skenování

Můžeme vám založit společnost s ručením omezeným. Můžete si u nás zakoupit hotovou ready made společnost. V obou případech z vašich beder sneseme spoustu starostí spojenými se začátkem podnikání. Nemusíte běhat po úřadech, nemusíte vyhledávat notáře, nemusíte zakládat bankovní účty. A také se nestáváte oběťmi různých úředních lhůt a schvalovacích procesů. Jenže tím to nekončí.

přijatá pošta

K oběma způsobům začátku podnikání a nabytí společnosti, potřebujete z hlediska zákona jednu důležitou okolnost. Potřebujete sídlo. Pevnou adresu. Místo, kde budete k dosažení pro svou poštu a další důležité zásilky. Místo, na kterém budete k dohledání pro zákazníky i úřady. Takové místo, tedy sídlo, můžete vlastnit. V tomto případě je to absolutně nejjednodušší, zde není co řešit. Nebo můžete být někde v pronájmu. V takovém případě budete potřebovat souhlas majitele objektu s umístění sídla vaší společnosti. Anebo pokud z nějakého důvodu nechcete mít sídlo ve vašem objektu či v pronajatých prostorech, nebo v případě kdy žádné prostory k vašemu podnikání vlastně nepotřebujete, můžete zvolit za sídlo vaší společnosti naši adresu. Stanete se majitelem kanceláře, ale pouze virtuální. Funguje to tak, jako byste měli u nás kancelář. Jenže neplatíte za plochu v metrech čtverečních, platíte pouze za adresu a námi poskytované služby.

skenování

Jednou, z námi poskytovaných služeb z celého balíčku je „Skenování dokumentů“. Pokud si objednám skenovaní přijaté dokumentace Companiesandoffices. O co jde a jak to probíhá? Na sídlo vaší společnosti doručí Česká pošta zásilku, dopis. My tento dopis, zaevidujeme, otevřeme obálku a všechny listy vyjmeme. Stránku po stránce je pak naskenujeme a vzniklé soubory v PDF odešleme na vámi určenou emailovou adresu. Dopis pak vložíme zpátky do obálky a uložíme do vaší schránky, kde si počká, až budete mít cestu kolem a psaní si fyzicky vyzvednete. Skenování dokumentů je jen jedna z mnoha námi nabízených služeb v rámci virtuální kanceláře, kterou vám tímto s potěšením nabízíme.