Tipy na dárky pro nositele brýlí

Někdo si potrpí spíše na praktické dárky, než na upomínkové předměty nebo dekorace. A pokud je dotyčná majitelem dioptrických brýlí, možná ho potěší některý z našich tipů.

Poukaz

Tohle sice není zrovna nejoriginálnější dárek, nicméně určitě dotyčné potěší. Koupě nových brýlí není vůbec levnou záležitostí, zvlášť, pokud se k dioptrickým sklům a obroučkám přidávají další doplňky, jako ztenčení skel, antireflexní ochrana a podobně. Poté se cena u brýlí vyšplhá na několik tisíc korun, a pojišťovna bohužel na dioptrické brýle dospělým nositelům nepřispívá. Zkuste si zjistit, kterou optiku má obdarovaný v oblibě, či která je dle vašeho názoru kvalitní, a zakupte mu do ní poukaz. Můžete na něj pořídit elegantní dárkovou obálku, a bezpochyby budete mít s tímto dárkem úspěch.

Brýle

Pouzdro na brýle

Brýle jsou něco, co je velmi náchylné k poškození, poškrábání nebo jinému znehodnocení. Proto je pouzdro na brýle pro jejich vlastníky doslova nutností. Pokud nechcete dávat dotyčnému nudné a obyčejné pouzdro, vyberte nějaké originální, které se bude hodit k jeho osobnosti. I pouzdro na brýle může být doslova módním doplňkem, na který bude radost, se dívat. Navíc je to většinou něco, co využíváme každý den, takže si obdarovaný vždy večer, když bude ukládat své brýle do pouzdra vzpomene na vás.

Brýle

Sada na čištění brýlí

Jak už jsme zmiňovali, o brýle je nutno pečovat, a otírání upatlaných skel o vaše tričko není ten nejlepší nápad. Proto může být skvělým dárkem sada na čištění brýlí. Můžete zakoupit už vytvořenou sadu, nebo nějakou vytvořit sami a pohrát si s dárkovým balením. Do takové sady patří čistící sprej či roztok na brýle, speciální hadřík určený na čištění skel brýlí a hodit se bude také malý šroubováček pro případné utahování obrouček. Ať už vyberete jakýkoliv dárek, vybírejte ho s láskou a s tím nejlepším úmyslem, potěšit svého blízkého.