Vrátíme život historickým tapisérií

Objevili jste prastarý gobelín, ale potřebujete ho renovovat? Takový umělecký předmět je velmi cenný, a aby vám radost dělal ještě další léta, je potřeba o něho řádně pečovat. Proto ani restaurování není věc jednoduchá, ale náročná, vyžadující precizní práci a pečlivost.
S důvěrou se na nás obraťte, jsme jedničky v restaurování gobelínů. Vynasnažíme se vám vyjít vstříc. Dílo si prohlédneme a dle stavu navrhneme přesné postupy i jejich cenovou kalkulaci. Nebudete-li spokojeni, zkusíme najít jiné řešení, ale vždy tak, aby byla odvedena kvalitní práce.

dílna

Zvládneme napravit malé i rozsáhlé poškození

Cena celkové práce závisí vždy na aktuálním stavu díla, je nutné počítat s tím, že se restaurování může vyšplhat do vyšších částek. Investice se ale vyplatí. Na oplátku totiž máte precizně opravené staré a umělecké dílo s vysokou hodnotou.
Pro představu nabízíme následující způsoby restaurování:
· Konzervace a zrestaurování tapiserií s historickou hodnotou
· Zrestaurování tkaných kilimových koberců, dále i ručně vázaných koberců
· Zrestaurování historický cenných výšivek potahů či gobelínů
· Zrestaurování závěsů praporů a dalších textilií
Ke každému dílu přistupujeme individuálně a opatrně, jsme si vědomi cennosti. S maximální opatrností postupujeme při zhodnocení díla i samotném restaurování. Využíváme nejrůznější šicí a restaurátorské techniky, např. neznatelnou textilní retuš.

restaurování

Spokojený zákazník i dochované dílo je prioritou

V našich schopnostech je opravit drobná poškození, ale i ta opravdu rozsáhlá, nic není problém. Svoji práci ovládáme na více než sto procent. Svěřte nám svůj historický poklad do rukou a přesvědčte se o tom sami.
Vaší tapisérii dokážeme opět vdechnout život a vrátit původní vzhled v maximální možné míře. Spokojený zákazník i zachování uměleckého díla je pro nás prioritou a radostí.