Xiaomi Redmi 6


Balíček a vzhled
Krabička působí klasicky jako u ostatních telefonů, ale co najdeme uvnitř? Zázraky uvnitř nečekejte, protože zde najdeme jen potřebné a důležité věci. První věcí je kabel, jež má klasický USB konektor. Dále nesmíme zapomenout ani na nabíječku a příručku. Možná je škoda, že nemá kovovou konstrukci. To je ovšem v této cenové kategorii v dnešní době zcela normální. Nesmí chybět ani moderní zaoblené tvary, díky nimž se i celkově dobře drží. Plasty se nijak neohýbají ani nekroutí, což je pozitivní na rozdíl od jiných výrobků.
bílý mobil
Rámeček je tenký, takže displej je téměř přes celou přední stranu. Na ní také nalezneme klasickou bílou diodu, jenž Vás upozorní při příchozím upozornění. Na boku je potom šuplík na přídavné karty. Ovšem pokud máte ještě starou SIM kartu, tak si ji budete muset nechat zmenšit na nanoSIM. Reproduktor se nachází klasicky na spodní straně. Hraje poměrně hlasitě, ale nedosahuje úplně kvalitního zvuku, což je u těchto levnějších zařízení naprosto normální. Samozřejmě nesmí chybět ani čtečka otisků prstů, jenž se dobře odemyká. Displej má velikost necelých 5,5 palců. Velikou výhodou je dobrá https://www.pronaladu.cz/mala-laskavost-pro-velikou-radost/ čitelnost i za špatných úhlů. Jen barevnost je trochu horší, což by se mohlo na příštím modelu zlepšit. Byla by ho velká škoda, a proto nezapomeňte zakoupit speciální obal na mobil Xiaomi Redmi 6.
upozornění aplikace
Uživatelské prostředí
Do tohoto zařízení je nově zabudován procesor P22. Díky své nanometrové technologii dosahuje frekvence 2 GHz. S touto kombinací je to na tuto cenovou kategorii opravdu slušný výkon. Potom se dají zakoupit dva typy, přičemž jedna má RAM 3 GB a druhá 4 GB. Operační systém je na tom také dobře, takže co se týče výkonosti se tento telefon opravdu povedl. Dále se přesuneme k výdrži. Konkrétně tato baterie má kapacitu 3 000 mAh. S výdrží alespoň jeden den by neměl být problém.